Znaki szczególne dobrego portalu pisarskiego.

Note Book 1492516 1280x960

Wielu ludzi myśli, że ma do przekazania jakąś ciekawą treść. Opowiadanie, parę wierszy ukrytych w szufladzie, może nawet piosenkę miłosną. Ciężko bezkrytycznie spojrzeć na swoją twórczość. Na szczęście z pomocą przychodzą nam różnego rodzaju fora internetowe lub portale dla początkujących pisarzy. Tylko jak w tym gąszczu znaleźć wartościowe miejsce?

Z pomocą oczywiście przychodzi nam google, jednak ilość sugestii może niejednego przytłoczyć. Na co powinniśmy zwracać uwagę podczas poszukiwań? Przede wszystkim należy upewnić się, czy znalezione przez nas forum, czy portal, nie jest swego rodzaju grupą wsparcia, gdzie każdy każdego wychwala ( no chyba, ze tego właśnie nam potrzeba 😉 ), najczęściej wystarczy przeczytać parę komentarzy pod kilkoma tekstami i już wiemy na czym stoimy.

Ważna jest też obecność konstruktywnej krytyki, inaczej nie dowiemy się o swoim dziele niemal niczego. Wysoki poziom kultury to kolejna cecha bardzo mile widziana na forach pisarskich.
Jeśli znajdziemy miejsce, które spełnia te wymagania i nadal jesteśmy chętni dzielić się ze światem swoją twórczością – nic już nie stoi na przeszkodzie!