Rady życia Jakuba Czarodzieja

W momencie, kiedy masz urlop, czy też wakacje, dobrym sposobem na spędzanie wolnego czasu na balkonie, na leżaku, jest czytanie książki samorozwojowej. Nie dość, że da Ci do myślenia, to również będziesz mieć odpowiedni czas na to, by parę rzeczy w swoim życiu skorygować, zmienić.

Wiadomo, że sama książka to za mało i nie jest w stanie zmienić Twojego życia za Ciebie, ale jest dobrym pomysłem dla samego wstępu w kategorii rozwój osobisty. Nie jest przeznaczona dla wszystkich, ale szczególnie dla tych co CHCĄ ruszyć z miejsca i otrzymać odrobinę porad, motywacji, inspiracji. Jedną z takich książek, która niedawno została wydana, jest ,,Magia zmiany’’ Jakuba Czarodzieja.

Przedstawia rady i wskazówki, które motywują do działania niemal każdego, gdyż zostały przekazane na podstawie jego rozmaitych doświadczeń. Na co dzień prowadzi również swojego instagrama, w którym dzieli się swoją wiedzą z zakresu psychologii, która pomaga wielu ludziom. Nie działa on również na tym portalu, ale udziela również indywidualnych sesji psychologicznych, a dzięki swoim cennym poradom, kalendarz jest niemal przepełniony po brzegi.

W związku z tym, zrobił niespodziankę swoim obserwatorom, wydając tą książkę, która zawiera cenną wiedzę niemal w każdej dziedzinie życia od niepewności siebie, po wygląd zewnętrzny i wewnętrzny. Można powiedzieć, że wspiera osobno każdego z osobna, jakby był przyjacielem dla swojego czytelnika, potrafiąc go zmotywować w skuteczny sposób. Są jednak zdania podzielone na temat jego książki, ze względu na to, iż występują w niej przekleństwa co jakiś czas, jednak z reguły zyskała bardzo dobre opinie, co udowadnia samo miejsce top w empiku. Oprócz tego, znajdziesz w niej strony, które zawierają linijki, które należy uzupełnić zgodnie z zadaniem o którym wspomniał Czarodziej. Są tak dopasowane, że czytelnik możne mieć wrażenie, jakby właśnie odbywał głęboką sesję psychologiczną, a tak naprawdę to jest moment, kiedy otwieramy się przed samym sobą. Dzięki takim zadaniom i codziennym porównaniom z perspektywy Jakuba, możemy dostrzec poniekąd kim tak naprawdę jesteśmy i po co kupiliśmy tę książkę. Oprócz tego, można indywidualnie zinterpretować te zadania i słowa zawarte w książce, które powodują, że zastanawiamy się często nad sobą i przytakując z rozbawieniem: ,,ale to przecież ja!’’, albo ,,w takim razie nie ja jedna mam taki problem!’’. Przekonaj się sam i zamów tą książkę, rozkoszując się chwilą, a jednocześnie daj sobie czas na pracę nad samym sobą!