Kup babci e-booka

My Notebook 1243617 1280x836

Za czasów naszych babć telewizja dopiero raczkowała. Nie było komputerów, o internecie już nie wspominając. Za czasów naszych babć niewiele było też miejsc zorganizowanej rozrywki, a kina były niewielkie i rzadko w nich grano wielkie hity. Co więc robiły babcie, gdy były jeszcze młode? Babcie czytały książki.
Literatura od zawsze miała wielu zwolenników. Ludzie czytali i przeżywali z bohaterami ich przygody. Również obecnie, choć świat zmienił się i unowocześnił, są tacy, którzy nadal kochają słowo pisane.


Dziś, jednak, zamiast kupować babci kolejną książkę, warto jej pokazać e-booki. To nowoczesne książki w formie elektronicznej, które można czytać korzystając ze specjalnego urządzenia – tzw. czytnika.
E-booki to książki nie tylko dla młodych, również starsi doskonale poradzą sobie z ich obsługą. Co więcej, odkrywając możliwości czytników, np te dotyczące powiększania czcionki – będą zachwyceni. Inną pozytywną cechą nowoczesnych książek jest ich niewielki, właściwie "żaden" rozmiar.

Niepotrzebne są regały ani półki, nie trzeba pieczołowicie odkurzać pożółkłych tomów. E-booki zmieszczą się na małej karcie pamięci i można je zabrać ze sobą wszędzie tam, gdzie ma się ochotę.
Jeśli więc potrzebny jest pomysł na prezent dla babci, dziadka lub starszej cioci, e-booki posiadają wszystkie cechy, jakie powinien mieć idealny podarunek.

Freestock: http://pl.freeimages.com/photo/my-notebook-1243617