Stare książki: co z nimi zrobić?

Old Books

Twoje dziecko dorosło, a na półkach w dalszym ciągu leżą liczne bajki i książeczki z opowieściami dla maluchów? Twoja pociecha kończy szkołę i nie wiesz, co zrobić ze starymi podręcznikami? Możliwości pozbycia się takich książek z domu jest wiele.

Można je przekazać znajomym lub sąsiadom, można oddać je do biblioteki lub spróbować sprzedać je w najbliższym antykwariacie. To dobry sposób na zarobienie kilku złotych ekstra. Nasze stare książki mogą się jeszcze komuś przydać, a dzięki nam będzie mógł kupić je w atrakcyjniejszej cenie. W pozbywaniu się z domu starych książek może nam pomóc również lokalny portal z ogłoszeniami.

Tu za darmo można umieścić listę tych przedmiotów, które są nam już niepotrzebne i zaoferować ich nabycie innych. Dodaj ogłoszenie i czekaj na tych, którzy za parę złotych odkupią stare książki lub dokonają wymiany. W zamian za stare podręczniki możesz otrzymać ciekawą powieść lub inną książkę, która bardziej ci się przyda. Sąsiedzka wymiana lub sprzedaż to możliwości, z których może skorzystać każdy z nas.

W szukaniu partnerów do takich transakcji pomoże nam portal z ogłoszeniami, z którego pomocy z pewnością warto skorzystać. Korzystanie z nich jest wyjątkowo proste. Dodaj ogłoszenie i czekaj, aż osoby zainteresowane twoimi książkami same się zgłoszą w celu skorzystanie z twojej oferty.

Zdjęcie z: http://pl.freeimages.com/photo/old-books-1520670